Uitslagen

Op deze pagina vindt u alle uitslagen van de wedstrijden die vandaag gespeeld zijn. Vandaag zijn er wedstrijden gespeeld in de leagues die hierboven zichtbaar zijn. Alle wedstrijden die dus beëindigd zijn vindt u hierboven. Als u hierboven nog geen enkele uitslag ziet kan het zijn dat er op deze dag niet gevoetbald wordt.

Het kan natuurlijk ook zo zijn dat de wedstrijden nog gespeeld moeten worden of nog bezig zijn. Hiervoor kunt u kijken bij tussenstanden of programma. Uiteraard kunt op onze homepagina ook alles in één keer bekijken. Op het moment dat u opzoek bent naar een overzicht in één bepaalde competitie, raden wij u aan om dan de gewenste competitie links in het menu te selecteren.

Eredivisie:

Speelronde 26
08/03/2020 15:45
Groningen
0
0 1
PSV
1
08/03/2020 13:30
Heracles
4
4 2
RKC Waalwijk
2
08/03/2020 13:30
Feyenoord
2
2 0
Willem II
0
08/03/2020 11:15
Utrecht
5
5 1
Sparta Rotterdam
1
07/03/2020 19:45
Heerenveen
1
1 3
Ajax
3
07/03/2020 18:45
Emmen
3
3 0
VVV
0
07/03/2020 18:45
Vitesse
1
1 0
Twente
0
07/03/2020 17:30
AZ
4
4 0
Ado Den Haag
0
06/03/2020 19:00
Fortuna Sittard
1
1 1
PEC Zwolle
1
Speelronde 25
01/03/2020 19:00
Ajax
0
0 2
AZ
2
01/03/2020 15:45
Sparta Rotterdam
5
5 1
Emmen
1
01/03/2020 13:30
PSV
1
1 1
Feyenoord
1
01/03/2020 11:15
RKC Waalwijk
2
2 1
Utrecht
1
29/02/2020 19:45
Twente
2
2 3
Heerenveen
3
29/02/2020 18:45
VVV
0
0 0
Fortuna Sittard
0
29/02/2020 18:45
PEC Zwolle
4
4 3
Vitesse
3
29/02/2020 17:30
Ado Den Haag
0
0 0
Heracles
0
28/02/2020 19:00
Willem II
3
3 1
Groningen
1
Speelronde 24
23/02/2020 15:45
Heracles
1
1 0
Ajax
0
23/02/2020 13:30
AZ
2
2 0
PEC Zwolle
0
23/02/2020 13:30
Vitesse
1
1 2
PSV
2
23/02/2020 11:15
Utrecht
2
2 1
Twente
1
22/02/2020 19:45
Groningen
0
0 1
VVV
1
22/02/2020 18:45
Feyenoord
2
2 1
Fortuna Sittard
1
22/02/2020 18:45
Heerenveen
2
2 2
Ado Den Haag
2
22/02/2020 17:30
Emmen
4
4 2
Willem II
2
21/02/2020 19:00
RKC Waalwijk
0
0 1
Sparta Rotterdam
1
Speelronde 23
16/02/2020 15:45
Willem II
1
1 1
Utrecht
1
16/02/2020 15:45
PEC Zwolle
3
3 4
Feyenoord
4
16/02/2020 13:30
Sparta Rotterdam
1
1 2
Groningen
2
16/02/2020 13:30
Ajax
3
3 0
RKC Waalwijk
0
16/02/2020 11:15
Vitesse
4
4 2
Heerenveen
2
15/02/2020 19:45
Fortuna Sittard
0
0 0
Emmen
0
15/02/2020 18:45
Ado Den Haag
0
0 3
PSV
3
15/02/2020 17:30
Twente
2
2 0
AZ
0
14/02/2020 19:00
VVV
1
1 0
Heracles
0
Speelronde 22
11/02/2020 19:45
Sparta Rotterdam
4
4 2
Ado Den Haag
2
11/02/2020 17:30
Emmen
2
2 0
Twente
0
08/02/2020 19:45
RKC Waalwijk
0
0 0
PEC Zwolle
0
08/02/2020 18:45
PSV
3
3 0
Willem II
0
08/02/2020 18:45
Heerenveen
1
1 1
VVV
1
08/02/2020 17:30
Groningen
1
1 0
Vitesse
0
07/02/2020 19:00
Heracles
2
2 0
Fortuna Sittard
0
Speelronde 21
02/02/2020 15:45
Ajax
1
1 0
PSV
0
02/02/2020 13:30
Fortuna Sittard
2
2 1
Heerenveen
1
02/02/2020 13:30
VVV
1
1 1
Utrecht
1
02/02/2020 11:15
Willem II
1
1 0
Heracles
0
01/02/2020 19:45
PEC Zwolle
1
1 0
Groningen
0
01/02/2020 18:45
Feyenoord
3
3 0
Emmen
0
01/02/2020 18:45
Twente
2
2 0
Sparta Rotterdam
0
01/02/2020 17:30
Ado Den Haag
0
0 0
Vitesse
0
31/01/2020 19:00
AZ
4
4 0
RKC Waalwijk
0
Speelronde 20
26/01/2020 15:45
PSV
1
1 1
Twente
1
26/01/2020 13:30
Groningen
2
2 1
Ajax
1
26/01/2020 13:30
Willem II
0
0 0
PEC Zwolle
0
26/01/2020 11:15
Vitesse
1
1 1
Emmen
1
25/01/2020 19:45
Sparta Rotterdam
1
1 1
Fortuna Sittard
1
25/01/2020 18:45
RKC Waalwijk
1
1 2
VVV
2
25/01/2020 18:45
Heracles
2
2 3
Feyenoord
3
25/01/2020 17:30
Heerenveen
1
1 2
AZ
2
24/01/2020 19:00
Utrecht
4
4 0
Ado Den Haag
0
Speelronde 19
19/01/2020 15:45
Ado Den Haag
2
2 0
RKC Waalwijk
0
19/01/2020 13:30
Ajax
2
2 1
Sparta Rotterdam
1
19/01/2020 13:30
Emmen
1
1 0
Heracles
0
19/01/2020 11:15
VVV
1
1 1
PSV
1
18/01/2020 19:45
AZ
1
1 3
Willem II
3
18/01/2020 18:45
Twente
0
0 0
Groningen
0
18/01/2020 18:45
Feyenoord
3
3 1
Heerenveen
1
18/01/2020 17:30
Fortuna Sittard
1
1 3
Vitesse
3
17/01/2020 19:00
PEC Zwolle
3
3 3
Utrecht
3
Speelronde 18
22/12/2019 15:45
Vitesse
3
3 0
VVV
0
22/12/2019 13:30
Utrecht
1
1 2
Feyenoord
2
22/12/2019 13:30
Groningen
2
2 0
Emmen
0
22/12/2019 11:15
Ajax
6
6 1
Ado Den Haag
1
21/12/2019 19:45
Willem II
0
0 0
Fortuna Sittard
0
21/12/2019 18:45
Sparta Rotterdam
3
3 0
AZ
0
21/12/2019 18:45
PSV
4
4 1
PEC Zwolle
1
21/12/2019 17:30
Heerenveen
1
1 1
Heracles
1
20/12/2019 19:00
RKC Waalwijk
3
3 0
Twente
0
Speelronde 17
15/12/2019 15:45
AZ
1
1 0
Ajax
0
15/12/2019 15:45
Heracles
1
1 3
Utrecht
3
15/12/2019 13:30
Feyenoord
3
3 1
PSV
1
15/12/2019 11:15
Emmen
2
2 0
Sparta Rotterdam
0
14/12/2019 19:45
Twente
0
0 3
Vitesse
3
14/12/2019 18:45
Fortuna Sittard
3
3 2
RKC Waalwijk
2
14/12/2019 18:45
VVV
1
1 2
PEC Zwolle
2
14/12/2019 17:30
Ado Den Haag
1
1 1
Groningen
1
13/12/2019 19:00
Heerenveen
1
1 2
Willem II
2
Speelronde 16
08/12/2019 15:45
Sparta Rotterdam
0
0 0
Heracles
0
08/12/2019 13:30
RKC Waalwijk
1
1 3
Heerenveen
3
08/12/2019 13:30
Groningen
0
0 1
Utrecht
1
08/12/2019 11:15
Vitesse
0
0 0
Feyenoord
0
07/12/2019 19:45
PEC Zwolle
0
0 3
AZ
3
07/12/2019 18:45
PSV
5
5 0
Fortuna Sittard
0
07/12/2019 18:45
VVV
2
2 0
Emmen
0
07/12/2019 17:30
Ado Den Haag
0
0 0
Twente
0
06/12/2019 19:15
Ajax
0
0 2
Willem II
2
Speelronde 15
01/12/2019 19:00
Emmen
1
1 1
PSV
1
01/12/2019 15:45
Feyenoord
1
1 0
PEC Zwolle
0
01/12/2019 15:45
AZ
1
1 0
VVV
0
01/12/2019 13:30
Utrecht
0
0 1
RKC Waalwijk
1
01/12/2019 11:15
Twente
2
2 5
Ajax
5
30/11/2019 19:45
Heracles
4
4 0
Ado Den Haag
0
30/11/2019 18:45
Fortuna Sittard
1
1 0
Groningen
0
30/11/2019 17:30
Willem II
4
4 0
Sparta Rotterdam
0
29/11/2019 19:00
Heerenveen
3
3 2
Vitesse
2
Speelronde 14
24/11/2019 15:45
VVV
2
2 1
Twente
1
24/11/2019 15:45
Sparta Rotterdam
2
2 0
Vitesse
0
24/11/2019 13:30
PSV
2
2 1
Heerenveen
1
24/11/2019 13:30
RKC Waalwijk
1
1 1
Emmen
1
24/11/2019 11:15
Groningen
1
1 1
Feyenoord
1
23/11/2019 19:45
Ado Den Haag
3
3 3
Willem II
3
23/11/2019 18:45
PEC Zwolle
3
3 1
Fortuna Sittard
1
23/11/2019 18:45
Ajax
4
4 1
Heracles
1
23/11/2019 17:30
Utrecht
0
0 3
AZ
3
Speelronde 13
08/11/2019 19:00
Vitesse
1
1 2
Groningen
2
Speelronde 12
03/11/2019 15:45
Ado Den Haag
1
1 1
Heerenveen
1
03/11/2019 13:30
Utrecht
6
6 0
Fortuna Sittard
0
03/11/2019 13:30
VVV
0
0 3
Feyenoord
3
03/11/2019 13:30
Groningen
2
2 0
Willem II
0
03/11/2019 11:15
Emmen
2
2 1
Vitesse
1
02/11/2019 19:45
AZ
3
3 0
Twente
0
02/11/2019 18:45
Sparta Rotterdam
2
2 2
PSV
2
02/11/2019 17:30
RKC Waalwijk
2
2 0
Heracles
0
01/11/2019 19:00
PEC Zwolle
2
2 4
Ajax
4
Speelronde 11
27/10/2019 15:45
Ajax
4
4 0
Feyenoord
0
27/10/2019 13:30
Sparta Rotterdam
1
1 2
Utrecht
2
27/10/2019 13:30
PSV
0
0 4
AZ
4
27/10/2019 11:15
Heerenveen
1
1 1
Groningen
1
26/10/2019 18:45
Heracles
4
4 0
PEC Zwolle
0
26/10/2019 18:15
Fortuna Sittard
4
4 1
VVV
1
26/10/2019 17:45
Vitesse
0
0 2
Ado Den Haag
2
26/10/2019 16:30
Willem II
2
2 1
RKC Waalwijk
1
25/10/2019 18:00
Twente
4
4 1
Emmen
1
Speelronde 10
20/10/2019 14:45
Feyenoord
1
1 1
Heracles
1
20/10/2019 12:30
Emmen
2
2 1
Fortuna Sittard
1
20/10/2019 12:30
Groningen
2
2 0
Sparta Rotterdam
0
20/10/2019 10:15
PEC Zwolle
3
3 1
Ado Den Haag
1
19/10/2019 18:45
Utrecht
3
3 0
PSV
0
19/10/2019 18:45
VVV
0
0 4
Vitesse
4
19/10/2019 17:45
Twente
0
0 1
Willem II
1
19/10/2019 16:30
AZ
2
2 4
Heerenveen
4
19/10/2019 16:30
RKC Waalwijk
1
1 2
Ajax
2
Speelronde 9
06/10/2019 14:45
PSV
4
4 1
VVV
1
06/10/2019 14:45
Willem II
1
1 1
AZ
1
06/10/2019 12:30
Fortuna Sittard
4
4 2
Feyenoord
2
06/10/2019 10:15
Ado Den Haag
0
0 2
Ajax
2
05/10/2019 18:45
Heerenveen
1
1 0
PEC Zwolle
0
05/10/2019 17:45
Sparta Rotterdam
2
2 1
Twente
1
05/10/2019 17:45
Vitesse
2
2 1
Utrecht
1
05/10/2019 16:30
Heracles
2
2 0
Emmen
0
04/10/2019 18:00
Groningen
3
3 0
RKC Waalwijk
0
Speelronde 8
29/09/2019 14:45
AZ
2
2 0
Heracles
0
29/09/2019 14:45
Feyenoord
5
5 1
Twente
1
29/09/2019 12:30
PEC Zwolle
0
0 4
PSV
4
29/09/2019 12:30
Utrecht
2
2 0
Willem II
0
29/09/2019 10:15
RKC Waalwijk
1
1 2
Vitesse
2
28/09/2019 18:45
Fortuna Sittard
0
0 0
Sparta Rotterdam
0
28/09/2019 17:45
Ajax
2
2 0
Groningen
0
28/09/2019 16:30
VVV
0
0 3
Heerenveen
3
27/09/2019 18:00
Emmen
3
3 0
Ado Den Haag
0
Speelronde 7
22/09/2019 14:45
Ado Den Haag
0
0 1
AZ
1
22/09/2019 14:45
PSV
1
1 1
Ajax
1
22/09/2019 12:30
Emmen
3
3 3
Feyenoord
3
22/09/2019 10:15
Heerenveen
1
1 1
Utrecht
1
21/09/2019 18:45
Vitesse
4
4 2
Fortuna Sittard
2
21/09/2019 17:45
Willem II
1
1 0
VVV
0
21/09/2019 17:45
Groningen
2
2 0
PEC Zwolle
0
21/09/2019 16:30
Sparta Rotterdam
4
4 0
RKC Waalwijk
0
20/09/2019 18:00
Twente
2
2 3
Heracles
3
Speelronde 6
15/09/2019 14:45
Fortuna Sittard
2
2 3
Twente
3
15/09/2019 12:30
Feyenoord
3
3 2
Ado Den Haag
2
15/09/2019 12:30
Heracles
4
4 1
Willem II
1
15/09/2019 10:15
PEC Zwolle
6
6 2
RKC Waalwijk
2
14/09/2019 18:45
PSV
5
5 0
Vitesse
0
14/09/2019 18:45
Utrecht
3
3 1
Emmen
1
14/09/2019 17:45
VVV
2
2 1
Groningen
1
14/09/2019 16:30
AZ
5
5 1
Sparta Rotterdam
1
14/09/2019 16:30
Ajax
4
4 1
Heerenveen
1
Speelronde 5
01/09/2019 18:00
RKC Waalwijk
1
1 3
PSV
3
01/09/2019 14:45
Willem II
0
0 1
Feyenoord
1
01/09/2019 14:45
Vitesse
2
2 1
AZ
1
01/09/2019 12:30
Sparta Rotterdam
1
1 4
Ajax
4
01/09/2019 10:15
Twente
3
3 1
Utrecht
1
31/08/2019 18:45
Ado Den Haag
1
1 0
VVV
0
31/08/2019 17:45
Groningen
1
1 2
Heracles
2
31/08/2019 16:30
Heerenveen
1
1 1
Fortuna Sittard
1
30/08/2019 18:00
Emmen
1
1 3
PEC Zwolle
3
Speelronde 4
26/09/2019 18:00
Feyenoord
0
0 3
AZ
3
25/09/2019 18:45
Ajax
5
5 0
Fortuna Sittard
0
25/09/2019 16:30
PSV
3
3 1
Groningen
1
25/08/2019 14:45
PEC Zwolle
2
2 2
Sparta Rotterdam
2
25/08/2019 12:30
Utrecht
1
1 2
VVV
2
25/08/2019 10:15
RKC Waalwijk
0
0 3
Ado Den Haag
3
24/08/2019 18:45
Heerenveen
0
0 0
Twente
0
24/08/2019 17:45
Heracles
1
1 1
Vitesse
1
24/08/2019 16:30
Willem II
2
2 1
Emmen
1
Speelronde 3
18/08/2019 18:00
Heracles
0
0 2
PSV
2
18/08/2019 14:45
Feyenoord
1
1 1
Utrecht
1
18/08/2019 14:45
AZ
0
0 0
Groningen
0
18/08/2019 12:30
Twente
3
3 3
RKC Waalwijk
3
18/08/2019 10:15
Fortuna Sittard
2
2 3
Willem II
3
17/08/2019 18:45
Emmen
2
2 0
Heerenveen
0
17/08/2019 16:30
VVV
1
1 4
Ajax
4
17/08/2019 16:30
Ado Den Haag
1
1 2
Sparta Rotterdam
2
16/08/2019 18:00
Vitesse
3
3 0
PEC Zwolle
0
Speelronde 2
11/09/2019 14:31
RKC Waalwijk
0
0 2
AZ
2
11/08/2019 18:00
PSV
3
3 1
Ado Den Haag
1
11/08/2019 14:45
Utrecht
3
3 1
PEC Zwolle
1
11/08/2019 12:30
Heerenveen
1
1 1
Feyenoord
1
11/08/2019 12:30
RKC Waalwijk
0
0 2
AZ
2
11/08/2019 10:15
Fortuna Sittard
1
1 1
Heracles
1
10/08/2019 18:45
Willem II
0
0 2
Vitesse
2
10/08/2019 17:45
Ajax
5
5 0
Emmen
0
10/08/2019 16:30
Groningen
1
1 3
Twente
3
09/08/2019 18:00
Sparta Rotterdam
4
4 1
VVV
1
Speelronde 1
04/08/2019 18:00
AZ
4
4 0
Fortuna Sittard
0
04/08/2019 14:45
Ado Den Haag
2
2 4
Utrecht
4
04/08/2019 12:30
Feyenoord
2
2 2
Sparta Rotterdam
2
04/08/2019 10:15
Heracles
0
0 4
Heerenveen
4
03/08/2019 18:45
VVV
3
3 1
RKC Waalwijk
1
03/08/2019 18:45
Twente
1
1 1
PSV
1
03/08/2019 16:30
Vitesse
2
2 2
Ajax
2
03/08/2019 16:30
Emmen
0
0 1
Groningen
1
02/08/2019 18:00
PEC Zwolle
1
1 3
Willem II
3

				

Competities

Eredivisie

2019-2020

Premier League

2019-2020

Bundesliga

2019-2020
P